Salon kosmetyczny

Zadbane i wypielęgnowanie dłonie są naszą wizytówką. Gabinet kosmetyczny KJ w Poznaniu oferuje Państwu zaawansowane metody odżywiania i regeneracji paznokci oraz skóry dłoni. Systematycznie wykonywany manicure skutecznie wzmacnia płytkę paznokcia i zabezpiecza ją przed działaniem szkodliwych czynników. W naszym salonie kosmetycznym oferujemy także nieniszczące metody zdobienia paznokci, które zapewniają nienaganny wygląd paznokciom nawet do trzech tygodni. To doskonałe rozwiązanie dla pań, które nie mają czasu na częste, samodzielne malowanie paznokci w domu, a chciałyby długo cieszyć się efektem bez niespodzianek w postaci pękającego i odpryskującego lakieru. Leczniczy manicure pozwoli zwalczyć problem łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Zapraszamy!

 

Manicure poznań

Manicure

Zabieg polegający na skróceniu płytki paznokciowej i wycięciu lub odsunięciu skórek, następnie wykonywany jest peeling dłoni. Na koniec zabiegu nakładana jest odżywka lub lakier na płytkę paznokciową, oliwka na skórki i krem na dłonie. Doskonały zabieg pielęgnacyjny dla kobiet i mężczyzn.

Manicure japoński

Manicure japoński

Odżywczy zabieg na naturalne paznokcie. Nadaje paznokciom jedwabisty połysk i uzupełnia w witaminy A i E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. W salonie kosmetycznym KJ w Poznaniu manicure japoński polecamy osobom, które mają kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Zabieg polega na wcieraniu głęboko odżywczej pasty, a następnie na zabezpieczeniu jej poprzez wcieranie pudru, chroniącego paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi. W efekcie uzyskujemy zdrowy i jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce przez około 2 tygodnie. Zabieg pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zabieg wykonuje się średnio co 2 tygodnie. Podczas kuracji nie maluje się paznokci lakierem.

OPI Gelcolor

OPI GelColor

Delikatny żel utwardzany w lampie LED, nie wiąże się mocno z paznokciem dzięki czemu nie niszczy płytki. Połączenie pigmentu z żelem o delikatnych molekułach sprawia, że przepuszcza powietrze i wilgoć. Lakier nie odwarstwia się, jest elastyczny i pracuje razem z paznokciem. Utrzymuje się na paznokciach 2-3 tygodni. GelColor nie jest lakierem hybrydowym. Zdobienie dostępne w ofercie gabinetu kosmetycznego KJ w Poznaniu.