A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: id

Filename: controllers/page.php

Line Number: 69

Endermologia LPG Cellu M6 Poznań - KJ Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny Karolina Jędryczka
O NAS
 
 
Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny powstał w 2010 roku głównie z myślą o osobach mających różnego rodzaju problemy z kończynami dolnymi. Począwszy od zmian skórnych występujących na stopach po deformacje ze strony układu kostno-stawowego.
 
Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że nasze stopy każdego roku wykonują około dwóch milionów kroków. Nie wytrzymałyby tego, gdyby nie były tak genialnie "skonstruowane". Pomimo tego, aż siedem z dziesięciu osób stale lub okresowo cierpi na różne dolegliwości związane ze stopami. Większość swojego życia spędzamy w pozycji pionowej, opierając ciężar ciała na stopach w wyniku czego mogą powstawać dolegliwości ze strony układu kostno-stawowego np.: halluksy, palce młoteczkowate; dolegliwości układu krążenia np.: żylaki; lub dolegliwości związane z bolesnymi zmianami na skórze i paznokciach np.: brodawki, modzele, nagniotki, wrastające paznokcie. Pomimo, iż stopy są tak istotne dla naszego zdrowia to wciąż są najmniej zadbaną częścią ciała, a w rzeczywistości to właśnie one są odzwierciedleniem naszego stanu zdrowia i wpływają na naszą aktywność ruchową oraz samodzielność. Właśnie dlatego powinniśmy zwrócić na nie szczególną uwagę.

W miarę rozwoju specjalistycznej pielęgnacji stóp oraz na prośbę zadowolonych Klientów stopniowo zaczęliśmy wprowadzać do oferty profesjonalne zabiegi pielęgnujące pozostałe części ciała. Doszliśmy do wniosku, że połączenie oferty pozwoli w profesjonalny sposób zadbać o zdrowie, urodę oraz samopoczucie naszych Klientów.  Obecnie w gabinecie oferujemy także profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze na dłonie, twarz oraz ciało.
 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu. 
 
 
 

NASZ ZESPÓŁ

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 
 

 

 

Karolina Jędryczka-Szubert

 

Jestem magistrem kosmetologii, specialistą d/s podologii, absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Z podologią jestem związana od 2009 roku. Tytuł licencjata zdobyłam broniąc pracy pt. "Stopa - budowa, wady i choroby nabyte" u prof. dr n.med. Mariana Jakubowicza, zaś tytuł magistra broniąc pracy pt. " Wrastające paznokcie w praktyce gabinetu podologicznego u prof. zw. Jerzego Bowszyca. 

 

Od 2011 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego i partnerem Powszechnego Programu Profilaktycznego "Zdrowe Nogi".

Od 2016 roku pełnię funkcję interesariusza zewnętrznego powołanego w skład Rady programowej dla kierunku kosmetologia na Uniwerystecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Swoją wiedzę stale pogłębiam uczestnicząc w konferencjach i seminariach podologicznych. Specjalizuję się głównie w korekcie wrastających paznokci oraz usuwaniu brodawek wirusowych.

   
   

 

 

Klaudia Nowak

 

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, specjalistą do spraw podologii. Ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu broniąc pracy pt. "Wpływ makijażu na atrakcyjność biologiczną kobiet" pod kierownictwem dr.hab Barbary Poniedziałek. Podologią zainteresowałam się na studiach.

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę jeżdżąc na liczne kongresy i sympozja, na których poszerzam wiedzę z zakresu podologii.

 

Moją mocną stroną jest diagnozowanie problemów z zakresu budowy kończyny dolnej, usuwanie modzeli i nagniotków oraz pielęgnacja stopy cukrzycowej. 

Interesuję się również zdrowym odżywianiem. Obecnie kontynuuję naukę na Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukcji w Poznaniu na kierunku "Kosmetologia". 

   
   

 

 

Irmina Jamorska

 

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, specjalistą do spraw podologii. 

   
   

 

 

Aleksandra Orzeł

 

Jestem licencjonowanym kosmetologiem.