Plastyka wałów okołopaznokciowych

Plastyka wałów okołopaznokciowych jest metoda bezpieczną i bardzo skuteczną, stosowaną w przypadku przerostu wałów okołopaznokciowych zarówno u osób z predyspozycjami genetycznymi, jak i w wyniku stanów zapalnych wywołanych długotrwałym uciskiem. Plastyka wskazana jest również dla osób u których stosowanie różnych metod korekty wzrostu płytki paznokciowej zakończyło się niepowodzeniem. Zabieg przeprowadzany jest przez chirurga w miejscowym znieczuleniu.

Plastyka opuszka – usuwanie egzostoz

Plastykę opuszka przeprowadza się najczęściej u osób borykających się z paznokciami dystroficznymi, które charakteryzują się zatrzymaniem wzrostu płytki paznokciowej lub przerostem paliczka dystalnego – powstaniem egzostozy. Zabieg usunięcia egzostozy umożliwa wzrost płytki paznokciowej a tym samym przywrócenie jego naturalnego wyglądu. Zabieg przeprowadza się w miejscowym znieczuleniu.

Zabiegi chirurgiczne – gabinet podologiczny w Poznaniu zaprasza

Problemy chorób stóp często związane są z różnego rodzaju urazami, deformacjami i uszkodzeniami. Skuteczne leczenie może obejmować konieczność przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego. Może to wzbudzać obawy u większości pacjentów. Na szczęście nie ma powodów do strachu ! Przeprowadzone w naszym poznańskim gabinecie zabiegi chirurgiczne są w 100% bezpieczne. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy współpracy podologów z doświadczonymi chirurgami, a kompleksowe podejście sprawia, że pacjenci na miejscu otrzymują pełną opiekę lekarsko-podologiczną.

Współpraca podologa i chirurga, czyli jak wyglądają zabiegi chirurgiczne w naszym gabinecie?

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów. Współpracujemy z najlepszymi poznańskimi chirurgami, którzy specjalizują się w zabiegach wykonywanych w obrębie stóp. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją wykonywaną przez podologa. Następnie – po zaznajomieniu pacjenta ze szczegółowym planem zabiegu – swoją pracę rozpoczyna chirurg. Co ważne, wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. Brak jakiegokolwiek uczucia bólu lub innego dyskomfortu, pozwala przeprowadzić zabieg sprawnie i komfortowo dla pacjentów.

Komfort i doświadczenie – odwiedź nasz gabinet podologiczny w Poznaniu

Zdajemy sobie sprawę, że każdy zabieg chirurgiczny może budzić rozmaite obawy. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci czuli się otoczeni odpowiednią opieką. Każdy podolog pracujący w poznańskim gabinecie dysponuje nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale również odpowiednim podejściem do pacjentów, zwracamy na to szczególną uwagę. Jeśli masz więcej pytań – zadzwoń lub odwiedź nasz gabinet mieszczący się przy ulicy Grunwaldzkiej 66 w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy.