Kilka słów o nas i naszym gabinecie podologicznym w Poznaniu

 

Tworzymy zespół specjalistów, dla których podologia stała się pasją i przyjemnością. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego problemu, dokładając wszelkich starań, by jak najszybciej i najskuteczniej rozwiązać problemy naszych pacjentów. Do każdej osoby, która się do nas zgłosi podchodzimy indywidualnie, przeprowadzając szczegółowy wywiad w celu uzyskania koniecznych informacji o stanie zdrowia, trybie życia, prowadzonej aktywności fizycznej. Wszystkie te aspekty mają bowiem znaczący wpływ na szybkie i skuteczne diagnozowanie oraz efektywne leczenie.

Podologia od kilku lat prężnie się rozwija i cechuje ją niezwykły potencjał. Mając na uwadze fakt, że jest to dziedzina medycyny ciesząca się szczególną popularnością u naszych sąsiadów, staramy się korzystać z wiedzy i doświadczenia kolegów specjalistów z zachodniej granicy. Nieustannie podnosimy kwalifikacje, aby otoczyć jak najlepszą opieką wszystkich naszych pacjentów. Zdajemy sobie również sprawę, jak ważna jest edukacja i wiedza w dziedzinie leczenia chorób stóp, dlatego nie tylko leczymy ale także stawiamy na profilaktykę nieustannie edukując naszych pacjentów. Należy bowiem mieć na uwadze, że część problemów związanych z chorobami stóp i paznokci to nieodpowiednia pielęgnacja oraz nieudane zabiegi kosmetyczne. W procesie leczenia to właśnie systematyczność ma tutaj ogromne znaczenie, dlatego chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą i doświadczeniem.

Karolina Jędryczka-Szubert

Karolina Jędryczka-Szubert

Specjalista ds. podologii
Klaudia Nowak

Klaudia Nowak

Specjalista ds. podologii
Irmina Jamorska

Irmina Jamorska

Specjalista ds. podologii

Jesteśmy po to aby Tobie pomóc – przekonaj się samemu!


Zależy nam, aby każdy z naszych pacjentów dokładnie rozumiał naturę swojego schorzenia oraz cały proces leczenia. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami. Zespół naszych specjalistów podologów prezentujemy powyżej. Gwarantujemy, że będziesz w dobrych rękach. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego w Poznaniu.