Kilka słów o naszym gabinecie podologicznym w Poznaniu

Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, dla których podologia stała się pasją i przyjemnością. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego przypadku ponieważ uwielbiamy przynosić ulgę bolącym stopom.

Do wszelkich schorzeń naszych Pacjentów podchodzimy holistycznie, starając się leczyć przyczynę, a nie tylko objawy bólu. Stawiamy na naturalne i nieinwazyjne metody terapii. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze zabiegi były świadczone w sposób gwarantujący naszym Pacjentom najwyższe zadowolenie.

Podologia od kilku lat prężnie się rozwija i cechuje ją niezwykły potencjał. Cieszy się ona szczególną popularnością u naszych zachodnich sąsiadów. Mając na uwadze ten fakt, staramy się korzystać z wiedzy i doświadczenia naszych kolegów – podologów. Zdając sobie sprawę, jak ważna jest edukacja i wiedza w dziedzinie leczenia chorób stóp nieustannie dokształcamy się i podnosimy swoje kwalifikacje.  Zależy nam, aby w naszym gabinecie podologicznym w Poznaniu stosować zawsze najskuteczniejsze metody leczenia.

Jesteśmy po to aby Tobie pomóc - przekonaj się

Stopy to fundament naszego układu ruchu, dlatego warto o nie dbać. Bagatelizowanie chorób stóp i uznawanie ich za problem jedynie estetyczny to bardzo częste sytuacje. Należy bowiem mieć na uwadze, że część problemów związanych z chorobami stóp i paznokci to nieodpowiednia pielęgnacja oraz nieudane zabiegi kosmetyczne. Choroby stóp to bardzo poważny problem, który prowadzi do wielu bolesnych dolegliwości. Bardzo często konsekwencją zaniedbania tej części ciała jest uniemożliwienie prawidłowego funkcjonowania kończyn dolnych. Zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć!

Zależy nam, aby każdy z naszych Pacjentów dokładnie rozumiał naturę swojego schorzenia oraz cały proces leczenia. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami. Zespół naszych specjalistów – podologów prezentujemy poniżej. Zapewniamy, że będziesz w dobrych rękach. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego w Poznaniu.

Nasz zespół

Karolina Jędryczka-Szubert
specjalista ds. podologii

Paulina Adamczak
specjalista ds. podologii

Magdalena Grzankowska
specjalista ds. podologii

Klaudia Nowak
specjalista ds. podologii

Regulamin świadczenia usług
w Gabinecie Podologicznym Karolina Jędryczka w Poznaniu