Oferta zabiegów podologicznych

Podolog Poznań - Karolina Jędryczka

O podologii słów kilka - Gabinet Podologiczny Karolina Jędryczka w Poznaniu

Dla wielu osób podologia kojarzy się z czymś skrajnie nieprzyjemnym, ignorują dolegliwości ze strony stóp, a przecież zdrowe stopy to absolutna podstawa. Należy pamiętać, że każdego dnia stopy wykonują ogromną pracę, utrzymując całe nasze ciało w prawidłowej pozycji. Wyleczenie nawet drobnych dolegliwości może znacząco podnieść komfort naszego życia. Leczenie u podologa pozwala na skuteczne pozbycie się schorzeń, które często niestety lubią powracać, takich jak na przykład grzybica stóp czy problem z wrastającymi paznokciami.

Podolog Poznań - gabinet przyjazny dzieciom

Podolog to specjalista, który zajmie się Twoimi stopami

Głównym zadaniem podologa jest leczenie schorzeń stóp i chociaż to dość ogólna definicja, to dobrze oddaje charakter naszej pracy. Zabiegi podologiczne obejmują elementy kosmetologii, dermatologii, ortopedii, a nawet chirurgii i diabetologii. Niezależnie od tego, czy mówimy o poważnych dolegliwościach jak np. stopa cukrzycowa, czy tych nieco lżejszych w rodzaju grzybicy paznokci, to właśnie podolog jest odpowiedzialny za ich diagnozowanie oraz późniejsze leczenie.

Jeśli więc masz jakiekolwiek problemy ze swoimi stopami – odwiedź nasz gabinet podologiczny w Poznaniu i pozwól sobie pomóc!

Podolog Poznań - nfz

Ze zdrowymi stopami do podologa – czy warto?

Na tak postawione pytanie od razu odpowiemy – tak, warto! Nawet jeżeli nie borykasz się z żadnymi schorzeniami stóp, dobrze wybrać się do podologa, który oceni czy nasze stopy faktycznie są w pełni zdrowe. Poza tym liczy się również aspekt estetyczny. Dobry specjalista podolog zajmie się naszymi stopami i sprawi, że w krótkim czasie będą doskonale wyglądać. To szczególnie istotne w okresie letnim, gdy najczęściej je odsłaniamy. Nie czekaj dłużej, zadbaj o swoje stopy już dziś!

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych zabiegów podologicznych – prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości. Nasz gabinet podologiczny znajdą Państwo w centrum Poznania przy ulicy Grunwaldzkiej 66. Serdecznie zapraszamy !!