Zabiegi na dłonie

Manicure

Zabieg polegająy na skróceniu płytki paznokciowej i wycięciu lub odsunięciu skórek, następnie wykonywany jest peeling dłoni. Na koniec zabiegu nakładana jest odżywka lub lakier na płytkę paznokciową, oliwka na skórki i krem na dłonie. Doskonały zabieg pielęgnacyjny dla kobiet i mężczyzn.

Manicure japoński

Odżywczy zabieg na naturalne paznokcie. Nadaje paznokciom jedwabisty połysk i uzupełnia w witaminy A i E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Manicure japoński polecamy osobom, które mają kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Zabieg polega na wcieraniu głęboko odżywczej pasty, a następnie na zabezpieczeniu jej poprzez wcieranie pudru, chroniącego paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi. W efekcie uzyskujemy zdrowy i jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce przez około 2 tygodnie. Zabieg pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zabieg wykonuje się średnio co 2 tygodnie. Podczas kuracji nie maluje się paznokci lakierem.

OPI GelColor

Delikatny żel utwardzany w lampie LED, nie wiąże się mocno z paznokciem dzięki czemu nie niszczy płytki. Połączenie pigmentu z żelem o delikatnych molekułach sprawia, że przepuszcza powietrze i wilgoć. Lakier nie odwarstwia się, jest elastyczny i pracuje razem z paznokciem. Utrzymuje się na paznokciach 2-3 tygodni. GelColor nie jest lakierem hybrydowym.