Paulina Adamczak - specjalista ds. podologii

Nazywam się Paulina Adamczak i jestem kosmetologiem i podologiem z wykształcenia oraz zamiłowania. Indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem podchodzę do problemów każdego Pacjenta. Zdobyta wiedza, a także doświadczenie w zawodzie podologa, pozwalają mi optymalnie łączyć teorię z praktyką, którą chętnie dziele się z innymi. W pracy kładę nacisk przede wszystkim na profesjonalizm oraz efektywność wykonywanych zabiegów. Z branżą podologiczną związana jestem od 2019 roku.

Prywatnie spędzam wolny czas z rodziną, spełniając się w roli mamy dwóch chłopców, a także rozwijam swoją pasję, jaką jest gotowanie. Uprawiam również jogę, która wprowadza harmonię i balans pomiędzy moje ciało i umysł oraz pozwala odetchnąć od trudów dnia codziennego.

Moją ścieżkę zawodową rozpoczęłam jeszcze w trakcie studiów na Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu, pracując początkowo w gabinetach kosmetycznych.

W 2015 roku ukończyłam Akademie Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku Turystyka i rekreacja, na specjalności Gastronomia w turystyce i rekreacji. Z kolei w 2016 roku uzyskałam tytuł na Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia ze specjalnością Podologia.

Zamiłowanie do stóp oraz nieodparta chęć leczenia ich defektów, zaprowadziły mnie do gabinetu podologicznego, gdzie mogłam pomagać Pacjentom z wszelkimi problemami związanymi ze stopami.

Od lat wierna swoim ideałom i celom, pragnę pomagać ludziom w walce ze swoimi niedoskonałościami. Wierzę, że dbając o ciało, pozwalamy sobie nie tylko na odrobinę luksusu, ale przede wszystkim budujemy swoją przyszłość, bo nie od dziś wiadomo, że “W zdrowym ciele, zdrowy duch”